Aktualizacja regulaminu oraz polityki prywatności

Chcąc spełnić najwyższe standardy w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych. Od 25 maja 2018 r. zmieniamy regulamin korzystania z oprogramowania Dentoro. Zaktualizowana została również polityka prywatności.

W celu dalszego świadczenia usług wprowadziliśmy również Regulamin Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych którego zaakceptowanie jest niezbędne w celu dalszego korzystania z oprogramowania Dentoro.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem poczty kontakt@dentoro.pl. Lub numerem telefonu 733-787-487 od pon. do pt. w godzinach 10:16.

W przypadki braku akceptacji zmiany Regulaminu, przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenia umowy o świadczenie usług przez serwis dentoro.pl. Oświadczenie o wypowiedzeniu umowy możesz złożyć w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania informacji o zmianie Regulaminu. Przez przesłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres kontakt@dentoro.pl żądania usunięcia konta. Wraz ze wskazaniem adresu poczty elektronicznej, na który zarejestrowane jest Państwa konto.