Interfejs użytkownika oprogramowania Dentoro.pl

Interfejs oprogramowania Dentoro.pl został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowników. Nawigacja została podzielona na 2 główne elementy. Lewa kolumna czyli menu główne oraz prawa kolumna szczegóły wybranej opcji.

Dodatkowym elementem jest górna belka która służy do informowania użytkownika o ważnych opcjach systemu.

#1

MENU GŁÓWNE

Lewa ciemniejsza część panelu zarządzania gabinetem to menu główne które zawiera zegar wraz z aktualną datą.

MINI KALENDARZ – Standardowo pokazuje widok aktualnego miesiąca. Mini kalendarz służy również jako szybka nawigacja do dnia który nas obecnie interesuje. Niebieskie strzałki służą do zmiany miesiąca, kliknięcie w dzień przeniesie nas do widoku danego dnia w terminarzu gabinetu.

TERMINARZ – Wyświetla widok dnia dla wszystkich terminarzy. Korzystając z górnych zakładek opcji terminarza możemy przełączyć się na widok tygodnia lub miesiąca wybranego terminarza.

PACJENCI – Opcja służy do zarządzania pacjentami w gabinecie.

WIADOMOŚCI – Służą do komunikowania się z pracownikami i pacjentami naszego gabinetu. Opcja umożliwia masową wysyłką wiadomości SMS oraz email do pacjentów gabinetu.

STATYSTYKI – Opcja pozwala na przeglądanie statystyk dotyczących wizyt oraz dochodu jaki generuje gabinet. Opcja dostępna tylko dla administratora gabinetu.

USTAWIENIA – Zestaw opcji które umożliwiają zarządzanie gabinetem stomatologicznym. Opcja dostępna tylko dla administratora gabinetu.

#2

ZAKŁADKI

Każda z opcji w menu głównym podzielona jest na zakładki odpowiadające poszczególnym elementom nawigacji systemu. Większość zakładek działa niezależnie od siebie, wyjątkiem jest opcja PACJENCI która wymaga wybrania pacjenta aby przejść do kolejnych zakładek.

#3

GUZIKI – DOLNA NAWIGACJA

Dla każdej wybranej zakładki system wyświetla zestaw guzików który odpowiada za zarządzanie wybranym elementem systemu. Dla ułatwienia obsługi systemu guziki koloru niebieskiego oznaczają zatwierdzenie opcji, guziki koloru czerwonego odpowiadają za usuwanie elementów z systemu.

#4

GÓRNA BELKA

Górna belka jest obiektem informującym użytkownika o ważnych elementach systemu.

REZERWACJE – Informują o ilości wizyt internetowych od pacjentów które wymagają zatwierdzenia lub odwołania.

LICENCJA – Informuje nas o tym ile dni pozostało do końca opłaconego abonamentu.

SMS – Wyświetla ilość wiadomości SMS jaką możemy jeszcze wysłać do pacjentów gabinetu. W każdej chwili możemy wykupić pakiet wiadomości SMS korzystając z opcji USTAWIENIA / LICENCJA / PAKIET 750 SMS

KOPERTA – Ikona koperty informuje nas o ilości wiadomości jaką otrzymaliśmy od pracowników lub pacjentów gabinetu. Liczka w niebieskim kółku oznacza ilość nieprzeczytanych wiadomości. Kliknięcie w kopertę przeniesie nas do menu WIADOMOŚCI.

IMIĘ NAZWISKO – Dane aktualnie zalogowanego użytkownika. Opcja pozwala na zarządzanie danymi zalogowanego użytkownika. Dodatkowym elementem jest opcja bezpiecznego wylogowania się z dentoro.pl

oprogramowanie dla stomatologii
oprogramowanie dla stomatologii
oprogramowanie dla stomatologii
oprogramowanie dla stomatologii