Elektroniczna Dokumentacja Medyczna – Oprogramowanie Dentoro

Wydaje się, że dla kliniki czy gabinetu stomatologicznego nie posiadającego skomplikowanej infrastruktury informatycznej, wdrożenie elektronicznej dokumentacji medycznej to poważne wyzwanie ?
Odpowiedzi na to pytanie są dwie, Tak i Nie – wszystko zależy od rozwiązania na jakie się zdecydujemy. TAK jeśli zdecydujemy się na klasyczny system informatyczny który wymaga instalacji oprogramowania na każdym urządzeniu, instalacji serwera, itd. …

NIE jeśli zdecydujemy się na nowoczesny system zarządzania gabinetem stomatologicznym Dentoro działający w tzw. chmurze. Chmura to po prostu serwer/komputer do którego zawsze mamy dostęp. Wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu – laptop, tablet, telefon aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji niezbędnych do codziennej pracy. Zakres informacji do jakich mamy dostęp uzależniony jest od uprawnień jakie otrzymamy od administratora/właściciela gabinetu stomatologicznego.

Czas jaki potrzebny jest aby rozpocząć pracę z takim systemem to maksymalnie 15 minut. Wystarczy zarejestrować bezpłatne konto próbne (darmowy okres testowy to aż 30 dni) które pozwoli zapoznać się z zaletami oprogramowania. Dentoro posiada wstępnie skonfigurowaną listę procedur medycznych (standard ICD-9-CM), ankietę medyczną dla pacjenta, terminarz, pracownika oraz pacjenta testowego.

Co zapewnia system zarządzania gabinetem oraz jakie udogodnienia ze sobą niesie?

Przede wszystkim stały i bezpieczny dostęp do dokumentacji dla osób uprawnionych, w każdym momencie i z dowolnego miejsca (terminarz, karta pacjenta, stan uzębienia, zdjęcia RTG i inne załączniki). Szafy przepełnione dokumentacją pacjentów mogą zniknąć gdyż zostaną przeniesione na bezpieczny serwer w „chmurze”.
Wykonujemy na bieżąco kopie bezpieczeństwa bazy danej systemu co ogranicza utratę danych do minimum.

Łatwy i intuicyjny interfejs użytkownika który pozwoli ograniczyć zbędne klikanie do minimum. Planując interfejs Dentoro duży nacisk kładliśmy na prostotę obsługi systemu. Większość opcji wymaga maksymalnie 3 kliknięć myszką aby dostać się do potrzebnej nam funkcji.

Mobilny i wygodny dostęp do oprogramowania. System zarządzania gabinetem stomatologicznym można obsługiwać również na telefonie czy tablecie. Dentoro jest oprogramowaniem zoptymalizowanym pod urządzenia z ekranem dotykowym.

Dokumentację zgodną z wytycznymi GIODO (Główny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych). Dla każdego naszego Klienta przygotowujemy niezbędną dokumentację potrzebną do rejestracji bazy danych oraz do zarządzania dokumentacją w gabinecie stomatologicznym.

Oraz funkcje dodatkowe czyli – rezerwacja wizyt online, powiadomienia SMS/email, planowanie leczenia stomatologicznego, statystyki, wygodny komunikator i wiele więcej …

Wypróbuj za DARMO!