Aktualizacja systemu Dentoro v2.0

Nowa wersja systemu to pierwszy krok w kierunku zmian dotyczących sposobu zarządzania gabinetem stomatologicznym. Główną zmianą w wersji 2.0 jest ustawienie lekarza i jego grafiku jako główny element terminarza. Dotychczasowe stanowiska zostają jako element informacyjny.

Godziny pracy lekarza

WAŻNE aby od poniedziałku 21/09/2020 sprawdzić ustawienia czasu pracy lekarzy stomatologów – standardowe godziny które zostaną przypisane przez system mogą nie być zgodne z realnym czasem pracy lekarza. Zarządzanie czasem pracy lekarz znajduje się w opcji USTAWIENIA/PRACOWNICY –> Edytuj/Godziny pracy.

Dzięki zmianie podejścia do terminarza, system pozwala łatwiej zarządzać urlopami oraz zdarzeniami losowymi które miały wpływ na zaplanowane wcześniej wizyty. Opcja DNI WOLNE pozwala zdefiniować przedziały czasowe w których dany lekarz nie będzie pracował w gabinecie. Wszystkie wizyty które były zaplanowane na dany czas można teraz łatwo zlokalizować i zmienić ich termin na nowy.

Wyszukiwarka wolnych terminów

Nowym elementem systemu jest łatwa i wygodna w obsłudze wyszukiwarka wolnych terminów. Rozwiązanie które ułatwi przeszukiwanie grafiku lekarzy stomatologów.